10. Forum Rotary Cluba Split

Okoliš i voda

U subotu 26. veljače 2022. u 10:00 sati će se održati 10. forum Rotary Cluba Split. Forum će se održati preko MicrosoftTeamsa, a svi imaju slobodan pristup preko linka https://bit.ly/3H1SRYB .

Pristupiti je otvoren svima i možete pristupiti anonimno ili s vlastitim Microsoft Teams korisničkim računom preko Microsoft Teams aplikacije ili kroz internet preglednik.

Za pristup forumu, skenirajte QR kod s Vašim mobilnim uređajem

PROGRAM FORUMA

OKOLIŠ  – Globalno i lokalno

1. Zaštita okoliša i gospodarenje otpadom – Dr. sc. Viktor Simončič, dipl. ing.
2. Primjeri dobre prakse u gospodarenju otpadom u Hrvatskoj i u Europi – Marin Spetič, mag. soc., Udruga Sunce
3. Okoliš i razvrstavanje otpada – Ivica Karoglan, dipl. ing., Čistoća, Split

RASPRAVA MODERATORI: prof. dr. sc. Damir Roje, Igor Drašković, dipl. oec.

GOSPODARENJE VODOM – Globalno i lokalno

4. Zaštita mora u svijetu i u nas – Lidija Lijić Vulić, dipl. ing. arh., svjetska prvakinja u ronjenju na dah
5. Gospodarenje vodom i lokalni problem – Tomislav Šuta, dipl. oec., Vodovod i kanalizacija, Split
6. Akcija Rotary Cluba Split – Bunari u Gani (Matko Trebotić i Igor Drašković) Don Ivan Stojanović, Salezijanska misija u Gani i Grgo Parać – volonter iz Splita u Gani
RASPRAVA MODERATORI: doc. dr. sc. Vladimir Pleština, Dean Stubnja, dipl. ing. arh.
ZAVRŠNA RASPRAVA i ZAKLJUČCI – MODERATORI: prof. dr. sc. Damir Roje, doc. dr. sc. Vladimir Pleština, prof. dr. sc. Zoran Đogaš, Dean Stubnja, dipl. ing. arh.