Udruga osoba s invaliditetom - UOSIS

Naša suradnja s Udrugom osoba s invaliditetom – UOSIS traje dugo godina, ali dogodilo se da je intenzitet te suradnje najviše afirmiran tijekom 2006. godine. Te godine cilj nam je bio sakupiti sredstva za nabavku sto komada rotirajućih kupaoničkih sjedala za pomoć osobama s invaliditetom. U tu smo svrhu u svibnju te godine u HNK Split priredili humanitarni koncert pod nazivom „Arije s ljubavlju” , a u suradnji s RC Split Plus posvetili i naš Božićni humanitarni bal. Akciju smo financijski okončali slijedeće godine. Istim senzibilitetom podržali smo i akciju RC Pula „Jedrenje za osobe s invaliditetom”.

UOSIS-u smo nabavili i dva antidecubitus madraca, te kompjutor na glasovno upravljanje, a  udruzi osoba sa celebralnom paralizom „SRCE” – Split donirali smo 3 rotirajuće sjedalice. Invalidi su dobili i podiznu rampu na kupalištu Bene.